Informace

Ukázka strojů

Na každé akci máme připravené stroje, které jsou vystavené k prohlídce a fotografování s návštěvníky.

Naše zázemí

Na akcích máme naše stany, kde se zákazníky řešíme jejich dotazy, výběr vhodného stroje a administrativu k jízdě a samozřejmě zapůjčení ochranné přilby.

Předvádění strojů

Abychom upoutali pozornost návštěvníků akce a také zahřáli a otestovali stroje, projede je náš tým na dráze a ukáže hranice.

Jízdy pro nejmenší

Ne každé dítě je schopné jet samo, někdy převládá strach z nového a nebo usoudíme, že by nemělo ten správný zážitek, tak je svezeme my nebo rodiče.

Jízdy pro začátečníky

Jakmile vidíme, že je dítě trochu větší a splní základní podmínky, jako je například dosáhnout na brzdy, sveze se samo pod dohledem našeho instruktora.

Jízdy pro pokročilé

Děti, které jsou větší a vidíme, že jsou samostatné se mohou svést i jen za doprovodu čtyřkolky vedle. Samozřejmostí je, že doprovod má možnost stroj na dálku vypnout.

Bezpečnost na prvním místě

Nejdůležitějším prvkem je bezpečnost. Dětem vysvětlíme a ukážeme co a jak funguje, jak se mají chovat na dráze a zapůjčíme přilbu. A za jízdy jsou pod naší kontrolou.
Máme připravené široké portfolio strojů. Benzínové i elektrické. Od dirtbiků po čtyřkolky. Dokážeme udělat radost téměř každému dítěti a tím i rodičům nebo prarodičům.

Po dokončení jízdy si dítě odnáší drobný dárek od nás. Lze také využít i jakýkoliv jiný Vámi dodaný vhodný promo materiál. Naši akci lze téměř vždy marketingově propojit dle Vašich nápadů a požadavků.

© BUFFLER s.r.o. | GDPR | Vytvořil Tomáš Michalčík